Echipe
Prima echipă
Echipa
Staff
Program și clasament Liga 2 Casa Pariurilor
Liga 2 feminin
Echipa Fotbal Feminin
Staff fotbal feminin
Program rezultate si clasament Liga 2 Feminin
Elită Tineret
Echipa ELITĂ Tineret
Staff Elită Tineret
Program și clasament FC Argeș – ELITĂ Tineret
Tineret 2022-2023
U17 Elită 2023-2024
Echipa U17 Elită
Staff U17 Elită
FC Argeș – U17 Elita Clasamente, rezultate, program 2023-2024
FC Argeș U17 (2006) 2022-2023
U16 Elită
FC Argeș – U16 Elita 2023-2024
Program și clasament FC Argeș – U16 Elita
U15 Elita
U14 Elită
FC Argeș U14
FC Argeș U14 Elita 2023-2024
Program și clasament FC Argeș – U14 Elita
FC Argeș U13 (2010)
FC Argeș U12 (2011) – Elită
FC Argeș U11 (2012) – Elită
FC Argeș U11 (2012)
FC Argeș U9 (2014)
FC Argeș U8 (2015)
Știri
Istoric meciuri FC Argeș
Istoria FC Argeș
Clasamente și rezultate
Academia
Suporteri
Clubul
Conducerea clubului
Consiliul Director
Adunarea Generala a Membrilor Fondatori
Administrativ
Date publice FC Argeș
Informații
Contact
Susține FC Argeș
Sponsorizare
Parteneriat
3,5% pentru FC Argeș
Strategia de Sustenabilitate 2023
Strategia de responsabilitate socială fotbalistică
Egalitatea şi incluziunea
Combaterea rasismului
Protecţia şi securitatea copiilor și juniorilor
Fotbalul pentru toate abilităţile
Protecţia mediului
Politica de confidențialitate
FC Argeș U13 (2010)
Home
FC Argeș U13 (2010)
Fundaș
-
Andrei Albulescu
Fundaș
-
David Olteanu
Fundaș
-
Denis Ilie
Fundaș
-
Denis Nistorescu
Fundaș
-
Eric Cătulescu
Fundaș
-
Ianis Ciobanu
Fundaș
-
Raul Kral
Fundaș
Mijlocaș
-
Claudiu Lupu
Mijlocaș
-
Cristian Anghel
Mijlocaș
-
David Vișineanu
Mijlocaș
-
Eduard Tudoran
Mijlocaș
-
Ianis Dobra
Mijlocaș
-
Iustin Ivana
Mijlocaș
-
Luca Arsene
Mijlocaș
-
Patrick Dumitrache
Mijlocaș
Atacant
-
Eduard Enache
Atacant
-
Sebastian Florea
Atacant
-
Yanis Dobre
Atacant
-
Ștefan Savu
Atacant
Vezi toți jucătorii
Adrian Mălușanu
Antrenor CCJ - Licența A
Naționalitate
România
Data nașterii
22 august 1978
Vârstă
45
Academia
Victorie la scor de tenis VIDEO
18 martie 2024
Academia
Remiza i-a îndepărtat de podium
13 martie 2024
Academia
Lider detașat!
13 martie 2024
Academia
Programul echipelor de juniori ale clubului FC Argeș (13-16 martie)
12 martie 2024
Academia
Spulberați de dobrogeni!
10 martie 2024
Academia
Victoria care menține speranțele la intrarea în Top 4!
7 martie 2024
Academia
Remiză cu ilfovenii
7 martie 2024
Academia
Programul echipelor de juniori ale clubului FC Argeș (7-10 martie)
6 martie 2024
Academia
Eliminați din Cupa Elitelor U17
3 martie 2024
Academia
Calificați în semifinalele grupelor Cupei de Tineret!
3 martie 2024